16-17 листопада у Києві відбудеться ювілейний 40-ий Щорічний форум транснаціональної мережі членів парламентів "Парламентарі за глобальні дії" (Parliamentarians for Global Action) та 10-та Консультативна Асамблея парламентарів за міжнародний кримінальний суд та верховенство права
У заході візьмуть участь народні депутати України, іноземні парламентарі, представники міжнародних організацій, центральних органів виконавчої влади та громадських організацій України.
Перший день (16 листопада) Форуму проходитиме у Верховній Раді України (вул. Грушевського, 5, сесійна зала) і розпочнеться о 9:00.
Запрошуються представники ЗМІ.
Вхід за картками акредитації через 1-й під’їзд
У рамках проведення Форуму 16 листопада о 19:00 відбудеться церемонія нагородження за вирішальну роль у просуванні і захисті прав людини та принципів демократичного управління. Буде вручено Премії «Захисник демократії» (Defender of Democracy Award (DDA).
Церемонія відбудеться у «Президент Готелі» (вул. Госпітальна,12).
Запрошуються представники ЗМІ.
Вхід за журналістськими посвідченнями.
Другий день (17 листопада) Форуму проходитиме у «Президент Готелі» (вул. Госпітальна,12) і розпочнеться о 9:00.
Запрошуються представники ЗМІ.
Вхід за журналістськими посвідченнями.
Програма Форуму
Довідково: «Парламентарі за глобальні дії» (Parliamentarians for Global Action) є найбільшою транснаціональною мережею членів парламентів (1300 членів) з усіх регіонів світу (з понад 142 країн), які займаються захистом прав людини та людської безпеки, відстоюванням принципу верховенства права, недискримінації та гендерної рівності. Одним з пріоритетів діяльності Парламентарів за глобальні дії є підтримка ефективного функціонування Міжнародного кримінального суду (МКС) і подолання безкарності, а також питання ратифікації Римського статуту МКС.
Римський статут МКС набув чинності 1 липня 2002 року, тим самим ввів у дію юрисдикцію МКС. До злочинів, які розглядає МКС, належать геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини та злочини агресії. Ратифікація Римського статуту МКС є зобов‘язанням України за Угодою про асоціацію з ЄС. Після ратифікації Римського статуту Україною, Міжнародний Кримінальний Суд володітиме юрисдикцією по притягненню до відповідальності осіб, які вчинили найжорстокіші порушення прав людини та гуманітарного права на території держави або по відношенню до громадянина цієї держави.
З більш детальною інформацією щодо діяльності організації можна ознайомитися на офіційному сайті http://www.pgaction.org/.