25 січня 14:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 січня 14:21
Відбулось засідання Комітету докладніше
13 грудня 16:02
Комітет вітає прийняття Парламентом Закону України про національні меншини (спільноти) України докладніше
09 грудня 09:38
Перший заступник голови Комітету Максим Ткаченко: «Українці – вільні духом люди. Вони, як ніколи, готові відстоювати і виборювати свої права і свободи» докладніше
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
13 грудня 2011, 14:59

Протокол засідання Комітету від 07.12.11 р.

ПРОТОКОЛ № 63

засідання Комітету Верховної Ради України

 з питань прав людини, національних меншин

і міжнаціональних відносин

 

                                                                                        7 грудня 2011 року

                                                                                        15.00

 

 

 

ГОЛОВУЄ: Голова Комітету Зарубінський О.О.

Секретарем засідання обрано одноголосно Бондаренко О.Ф.;

ПРИСУТНІ:

народні депутати України – Бондаренко О.Ф., Гнаткевич Ю.В., Джемілєв М., Павленко Е.І., Попеску І.В., Таран В.В., (відсутній - Храпов С.А.);

працівники секретаріату Комітету - Сімон В.П., Чигрин А.В., Бузницький Ю.В., Надточій Л.І., Пантєлєєва О.О., Теплюк В.С.

 

ЗАПРОШЕНІ :

 

-              на розгляд першого питання:

Колесніченко Вадим Васильович - народний депутат України (відсутній);

Бортнік Руслан Олегович – помічник народного депутата України Колесніченка В.В.;

 

-              на розгляд другого питання:

Білозір Оксана Володимирівна – народний депутат України (відсутня);

 

-              на розгляд третього питання:

Шевчук Олег Борисович – народний депутат України (відсутній);

Іваненко Тетяна Василівна – заступник директора Департаменту сімейної політики Міністерства соціальної політики України;

 

-              на розгляд четвертого питання:

Ляшко Олег Валерійович – народний депутат України (відсутній).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1.       Проект Закону про заборону реабілітації та героїзації фашистських колабораціоністів 1933 – 1945 рр., реєстр. № 3618 від 15.01.2009 р., внесений народним депутатом України Колесніченком В.В.

2.       Проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном, реєстр. № 6047 від 22.07.2011 р., внесений народним депутатом України Білозір О.В.

3.       Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері праці), реєстр. № 8487 від 12.05.2011 р., внесений народними депутатами України Шевчуком О.Б., Сухим Я.М.

4.       Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо неприпустимості одночасного з громадянством України громадянства (підданства) іншої держави), реєстр. № 9080 від 31.08.2011 р., внесений народним депутатом України Ляшком О.В.

5.       Про перенесення дати проведення парламентських слухань на тему: «Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи» (4 січня 2012 року).

 

Перше питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про проект Закону про заборону реабілітації та героїзації фашистських колабораціоністів 1933 – 1945 рр., реєстр. № 3618 від 15.01.2009 р., внесений народним депутатом України Колесніченком В.В.

УХВАЛИЛИ:

1.       Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про заборону реабілітації та героїзації фашистських колабораціоністів 1933 – 1945 рр., реєстр. № 3618 від 15.01.2009 р., внесений народним депутатом України Колесніченком В.В., за результатами розгляду у першому читанні відхилити.

2.       Співдоповідачем з цього питання визначити народного депутата України, Голову Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Зарубінського Олега Олександровича.

Результати голосування:

«за» - 5.

 

Друге  питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном, реєстр. № 6047 від 22.07.2011 р., внесений народним депутатом України Білозір О.В.

УХВАЛИЛИ:

1.       Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном, реєстр. № 6047 від 22.07.2011 р., внесений народним депутатом України Білозір О.В., за результатами розгляду у першому читанні повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

2.       Співдоповідачем з цього питання визначити народного депутата України, Голову підкомітету з питань жертв політичних репресій, етнополітики, упередження національних конфліктів, біженців, міграції та у зв'язках з українцями, які проживають за кордоном, Гнаткевича Юрія Васильовича.

Таке рішення було підтримано усіма присутніми на засіданні членами  Комітету.

 

Третє питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері праці), реєстр. № 8487 від 12.05.2011 р., внесений народними депутатами України Шевчуком О.Б., Сухим Я.М.

УХВАЛИЛИ:

1.       Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері праці), реєстр. № 8487 від     12.05.2011 р., внесений народними депутатами України Шевчуком О.Б., Сухим Я.М., направити  до Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин для підготовки на повторне перше читання.

2.       Співдоповідачем з цього питання визначити народного депутата України, Голову підкомітету з міжнародно-правових питань та ґендерної політики  Бондаренко Олену Федорівну.

Таке рішення було підтримано усіма присутніми на засіданні членами  Комітету.

 

Четверте питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо неприпустимості одночасного з громадянством України громадянства (підданства) іншої держави), реєстр. № 9080 від 31.08.2011 р., внесений народним депутатом України Ляшком О.В.

УХВАЛИЛИ:

1.       Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо неприпустимості одночасного з громадянством України громадянства (підданства) іншої держави), реєстр. № 9080 від 31.08.2011 р., внесений народним депутатом України Ляшком О.В., відхилити.

2.       Співдоповідачем з цього питання визначити народного депутата України, Голову підкомітету з питань жертв політичних репресій, етнополітики, упередження національних конфліктів, біженців, міграції та у зв'язках з українцями, які проживають за кордоном, Гнаткевича Юрія Васильовича.

Таке рішення було підтримано усіма присутніми на засіданні членами  Комітету.

 

П’яте питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про перенесення дати проведення парламентських слухань на тему: «Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи» (4 січня 2012 року).

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати Верховній Раді України проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: «Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи», поданий народними депутатами України – членами Комітету, прийняти у цілому.

Таке рішення було підтримано усіма присутніми на засіданні членами  Комітету.

 

    

 

 

 

Голова Комітету                                                                     Зарубінський О.О.

 

 

Секретар засідання                                                                Бондаренко О.Ф.