Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Підкомітети, їх склад та предмети відання
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Підкомітети, їх склад та предмети відання

17 вересня 2019, 15:25

Склад підкомітетів

Персональний склад підкомітетів

Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та
Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

1)                підкомітет з питань прав людини:

голова підкомітету       Тарасенко Тарас Петрович

члени підкомітету        Лубінець Дмитро Валерійович

                                      Горбенко Руслан Олександрович;

                                      Новинський Вадим Владиславович;

2)                підкомітет з питань етнополітики, прав корінних народів та національних  меншин України:

голова підкомітету       Чийгоз Ахтем Зейтуллайович

члени підкомітету        Умєров Рустем Енверович

                                      Джемілєв Мустафа;

3)                підкомітет з питань міграційної політики та громадянства:

голова підкомітету       Рабінович Вадим Зіновійович

члени підкомітету        Умєров Рустем Енверович

                                      

4)                підкомітет з питань гендерної рівності і недискримінації:

голова підкомітету       Яковлєва Неллі Іллівна

члени підкомітету        Лубінець Дмитро Валерійович

                                      Рабінович Вадим Зіновійович

                                      Тарасенко Тарас Петрович;

5)                підкомітет з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб:

 

голова підкомітету       Кузнєцов Олексій Олександрович

члени підкомітету        Касай Костянтин Іванович

                                      Ткаченко Максим Миколайович

                                      Яковлєва Неллі Іллівна

                                      Медведчук Віктор Володимирович;

6)                     підкомітет з питань тимчасово окупованих територій України:

 

голова підкомітету       Касай Костянтин Іванович

члени підкомітету        Кузнєцов Олексій Олександрович

                                      Ткаченко Максим Миколайович

                                      Бойко Юрій Анатолійович

                                      Чийгоз Ахтем Зейтуллайович

                                      Джемілєв Мустафа.