Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Підкомітети, їх склад та предмети відання
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Підкомітети, їх склад та предмети відання

02 жовтня 2019, 09:06

Структура

СКЛАД КОМІТЕТУ:

Лубінець Дмитро Валерійович - Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Ткаченко Максим Миколайович - Перший заступник голови Комітету

 

Горбенко Руслан Олександрович - Заступник голови Комітету

 

Яковлєва Неллі Іллівна - Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації

 

Умєров Рустем Енверович - Секретар Комітету

 

Тарасенко Тарас Петрович - Голова підкомітету з питань прав людини

 

Чийгоз Ахтем Зейтуллайович - Голова підкомітету з питань етнополітики, прав корінних народів та національних меншин України

 

Рабінович Вадим Зіновійович - Голова підкомітету з питань міграційної політики та громадянства

 

Кузнєцов Олексій Олександрович - Голова підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб

 

Касай Костянтин Іванович - Голова підкомітету з питань тимчасово окупованих територій

 

Бойко Юрій Анатолійович - Член Комітету

 

Джемілєв Мустафа - Член Комітету

 

Єфімов Максим Вікторович - Член Комітету

 

Медведчук Віктор Володимирович - Член Комітету


Новинський Вадим Владиславович – Член Комітету


Копиленко Олександр Любимович - Член Комітету

 

Мандзій Сергій Володимирович - Член Комітету