Головна > Документи > Засідання Комітету
25 січня 14:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 січня 14:21
Відбулось засідання Комітету докладніше
13 грудня 16:02
Комітет вітає прийняття Парламентом Закону України про національні меншини (спільноти) України докладніше
09 грудня 09:38
Перший заступник голови Комітету Максим Ткаченко: «Українці – вільні духом люди. Вони, як ніколи, готові відстоювати і виборювати свої права і свободи» докладніше
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
19 травня 2021, 17:15

Засідання Комітету 19 травня 2021 р.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб", реєстр. № 4487, внесений народним депутатом України Лубінцем Д.В. та іншими народними депутатами України.

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони проявів сексизму у суспільстві, реєстр. № 4598, внесений народним депутатом України  Качурою О.А. та іншими народними депутатами України.

2.1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" щодо визначення поняття "сексизм", реєстр. № 4598-1, внесений народними депутатами України  Яковлєвою Н.І., Михайлюк Г.О., Бардіною М.О. та іншими.

2.2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони проявів сексизму у суспільстві,  реєстр. № 4598-2, внесений народними депутатами України  Кондратюк О.К., Корнієнком О.С., Потураєвим М.Р. та іншими.

3.  Про включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України проекту Закону України про внесення зміни до розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» щодо тимчасових підстав незастосування заходів адміністративного впливу за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України або виїзду з неї, реєстр.    № 5478, внесений народним депутатом України Лубінцем Д.В. та іншими народними депутатами України.

4. Проект Закону про внесення змін до статі 161 Кримінального кодексу України для реалізації положень Закону України "Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні", реєстр. 5110, внесений народним депутатом України Бужанським М.А. та іншими народними депутатами України.

5.  Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки волонтерської діяльності, реєстр. 4521, внесений Кабінетом Міністрів України.

6.  Різне.

Аудіозапис засідання:

Відеозапис засідання: