Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Підкомітети, їх склад та предмети відання

Анонси подій

Перейти до розділу
13 березня 15:13
Про перенесення парламентських слухань докладніше
13 березня 15:13
Про перенесення парламентських слухань докладніше
26 лютого 14:06
Дмитро Лубінець: «Реінтеграція Криму – це захист людей» докладніше
20 лютого 11:30
ЗАЯВА Голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин докладніше
12 лютого 17:09
Відбулось виїзне засідання Комітету докладніше
12 лютого 13:40
Члени Комітету відвідали КПВВ «Чонгар» докладніше
11 лютого 19:00
Члени Комітету відвідали КПВВ «Каланчак» докладніше
11 лютого 16:57
Члени Комітету відвідали Чаплинський Центр надання адміністративних послуг докладніше
11 лютого 12:28
Відбулась зустріч членів Комітету з представниками правозахисних організацій докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Підкомітети, їх склад та предмети відання

17 вересня 2019, 15:25

Склад підкомітетів

Персональний склад підкомітетів

Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та
Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

1)                підкомітет з питань прав людини:

голова підкомітету       Тарасенко Тарас Петрович

члени підкомітету        Лубінець Дмитро Валерійович

                                      Горбенко Руслан Олександрович;

                                      Новинський Вадим Владиславович;

2)                підкомітет з питань етнополітики, прав корінних народів та національних  меншин України:

голова підкомітету       Чийгоз Ахтем Зейтуллайович

члени підкомітету        Умеров Рустем Енверович

                                      Джемілєв Мустафа;

3)                підкомітет з питань міграційної політики та громадянства:

голова підкомітету       Рабінович Вадим Зіновійович

члени підкомітету        Умеров Рустем Енверович

                                      Єфімов Максим Вікторович

4)                підкомітет з питань гендерної рівності і недискримінації:

голова підкомітету       Яковлєва Неллі Іллівна

члени підкомітету        Лубінець Дмитро Валерійович

                                      Рабінович Вадим Зіновійович

                                      Тарасенко Тарас Петрович;

5)                підкомітет з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб:

 

голова підкомітету       Кузнєцов Олексій Олександрович

члени підкомітету        Касай Костянтин Іванович

                                      Ткаченко Максим Миколайович

                                      Яковлєва Неллі Іллівна

                                      Медведчук Віктор Володимирович;

6)                     підкомітет з питань тимчасово окупованих територій України:

 

голова підкомітету       Касай Костянтин Іванович

члени підкомітету        Кузнєцов Олексій Олександрович

                                      Ткаченко Максим Миколайович

                                      Бойко Юрій Анатолійович

                                      Єфімов Максим Вікторович

                                      Чийгоз Ахтем Зейтуллайович

                                      Джемілєв Мустафа.