Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Підкомітети, їх склад та предмети відання

Анонси подій

Перейти до розділу
20 вересня 12:00
Відбудеться засідання робочої групи докладніше
20 вересня 09:24
Відбудеться засідання Комітету докладніше
20 вересня 18:00
Відбулася зустріч з доповідачами та експертами Венеційської комісії з приводу оцінки проекту Закону України про засади державної політики перехідного періоду докладніше
08 вересня 18:09
Відбулось засідання Комітету докладніше
01 вересня 16:47
Стартувала Всеукраїнська культурна мистецька подія Арт-караван "Чумацький шлях" докладніше
01 вересня 16:38
Інтерв'ю Голови Комітету Дмитра Лубінця докладніше
26 серпня 20:15
Відбувся круглий стіл на тему: «30 років Незалежності України: досягнення та перспективи розвитку державної етнонаціональної політики» докладніше
06 серпня 15:35
Про роботу Комітету за період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (1 лютого – 23 липня 2021 року) докладніше
23 липня 12:41
Відбулася зустріч з Генеральним директором Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти Кетрін Бомбергер докладніше
15 липня 19:15
Зустріч Голови Комітету Лубінця Дмитра з Представником УВКБ ООН в Україні Кароліною Ліндхольм Біллінг докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Підкомітети, їх склад та предмети відання

17 вересня 2019, 15:25

Склад підкомітетів

Персональний склад підкомітетів

Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та
Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

1)                підкомітет з питань прав людини:

голова підкомітету       Тарасенко Тарас Петрович

члени підкомітету        Лубінець Дмитро Валерійович

                                      Горбенко Руслан Олександрович;

                                      Новинський Вадим Владиславович;

2)                підкомітет з питань етнополітики, прав корінних народів та національних  меншин України:

голова підкомітету       Чийгоз Ахтем Зейтуллайович

члени підкомітету        Умєров Рустем Енверович

                                      Джемілєв Мустафа;

3)                підкомітет з питань міграційної політики та громадянства:

голова підкомітету       Рабінович Вадим Зіновійович

члени підкомітету        Умєров Рустем Енверович

                                      

4)                підкомітет з питань гендерної рівності і недискримінації:

голова підкомітету       Яковлєва Неллі Іллівна

члени підкомітету        Лубінець Дмитро Валерійович

                                      Рабінович Вадим Зіновійович

                                      Тарасенко Тарас Петрович;

5)                підкомітет з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб:

 

голова підкомітету       Кузнєцов Олексій Олександрович

члени підкомітету        Касай Костянтин Іванович

                                      Ткаченко Максим Миколайович

                                      Яковлєва Неллі Іллівна

                                      Медведчук Віктор Володимирович;

6)                     підкомітет з питань тимчасово окупованих територій України:

 

голова підкомітету       Касай Костянтин Іванович

члени підкомітету        Кузнєцов Олексій Олександрович

                                      Ткаченко Максим Миколайович

                                      Бойко Юрій Анатолійович

                                      Чийгоз Ахтем Зейтуллайович

                                      Джемілєв Мустафа.