Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Підкомітети, їх склад та предмети відання

Анонси подій

Перейти до розділу
20 вересня 12:00
Відбудеться засідання робочої групи докладніше
20 вересня 09:24
Відбудеться засідання Комітету докладніше
20 вересня 18:00
Відбулася зустріч з доповідачами та експертами Венеційської комісії з приводу оцінки проекту Закону України про засади державної політики перехідного періоду докладніше
08 вересня 18:09
Відбулось засідання Комітету докладніше
01 вересня 16:47
Стартувала Всеукраїнська культурна мистецька подія Арт-караван "Чумацький шлях" докладніше
01 вересня 16:38
Інтерв'ю Голови Комітету Дмитра Лубінця докладніше
26 серпня 20:15
Відбувся круглий стіл на тему: «30 років Незалежності України: досягнення та перспективи розвитку державної етнонаціональної політики» докладніше
06 серпня 15:35
Про роботу Комітету за період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (1 лютого – 23 липня 2021 року) докладніше
23 липня 12:41
Відбулася зустріч з Генеральним директором Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти Кетрін Бомбергер докладніше
15 липня 19:15
Зустріч Голови Комітету Лубінця Дмитра з Представником УВКБ ООН в Україні Кароліною Ліндхольм Біллінг докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Підкомітети, їх склад та предмети відання

02 жовтня 2019, 09:06

Структура

СКЛАД КОМІТЕТУ:

Лубінець Дмитро Валерійович - Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Ткаченко Максим Миколайович - Перший заступник голови Комітету

 

Горбенко Руслан Олександрович - Заступник голови Комітету

 

Яковлєва Неллі Іллівна - Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації

 

Умєров Рустем Енверович - Секретар Комітету

 

Тарасенко Тарас Петрович - Голова підкомітету з питань прав людини

 

Чийгоз Ахтем Зейтуллайович - Голова підкомітету з питань етнополітики, прав корінних народів та національних меншин України

 

Рабінович Вадим Зіновійович - Голова підкомітету з питань міграційної політики та громадянства

 

Кузнєцов Олексій Олександрович - Голова підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб

 

Касай Костянтин Іванович - Голова підкомітету з питань тимчасово окупованих територій

 

Бойко Юрій Анатолійович - Член Комітету

 

Джемілєв Мустафа - Член Комітету

 

Єфімов Максим Вікторович - Член Комітету

 

Медведчук Віктор Володимирович - Член Комітету


Новинський Вадим Владиславович – Член Комітету


Копиленко Олександр Любимович - Член Комітету

 

Мандзій Сергій Володимирович - Член Комітету