Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Підкомітети, їх склад та предмети відання

Анонси подій

Перейти до розділу
13 березня 15:13
Про перенесення парламентських слухань докладніше
13 березня 15:13
Про перенесення парламентських слухань докладніше
26 лютого 14:06
Дмитро Лубінець: «Реінтеграція Криму – це захист людей» докладніше
20 лютого 11:30
ЗАЯВА Голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин докладніше
12 лютого 17:09
Відбулось виїзне засідання Комітету докладніше
12 лютого 13:40
Члени Комітету відвідали КПВВ «Чонгар» докладніше
11 лютого 19:00
Члени Комітету відвідали КПВВ «Каланчак» докладніше
11 лютого 16:57
Члени Комітету відвідали Чаплинський Центр надання адміністративних послуг докладніше
11 лютого 12:28
Відбулась зустріч членів Комітету з представниками правозахисних організацій докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Підкомітети, їх склад та предмети відання

02 жовтня 2019, 09:06

Структура

СКЛАД КОМІТЕТУ:

Лубінець Дмитро Валерійович - Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

Ткаченко Максим Миколайович - Перший заступник голови Комітету

 

Горбенко Руслан Олександрович - Заступник голови Комітету

 

Яковлєва Неллі Іллівна - Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації

 

Умєров Рустем Енверович - Секретар Комітету

 

Тарасенко Тарас Петрович - Голова підкомітету з питань прав людини

 

Чийгоз Ахтем Зейтуллайович - Голова підкомітету з питань етнополітики, прав корінних народів та національних меншин України

 

Рабінович Вадим Зіновійович - Голова підкомітету з питань міграційної політики та громадянства

 

Кузнєцов Олексій Олександрович - Голова підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб

 

Касай Костянтин Іванович - Голова підкомітету з питань тимчасово окупованих територій

 

Бойко Юрій Анатолійович - Член Комітету

 

Джемілєв Мустафа - Член Комітету

 

Єфімов Максим Вікторович - Член Комітету

 

Медведчук Віктор Володимирович - Член Комітету


Новинський Вадим Владиславович – Член Комітету


Копиленко Олександр Любимович - Член Комітету

 

Мандзій Сергій Володимирович - Член Комітету