25 січня 14:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 січня 14:21
Відбулось засідання Комітету докладніше
13 грудня 16:02
Комітет вітає прийняття Парламентом Закону України про національні меншини (спільноти) України докладніше
09 грудня 09:38
Перший заступник голови Комітету Максим Ткаченко: «Українці – вільні духом люди. Вони, як ніколи, готові відстоювати і виборювати свої права і свободи» докладніше
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
09 грудня 2022, 09:38

Перший заступник голови Комітету Максим Ткаченко: «Українці – вільні духом люди. Вони, як ніколи, готові відстоювати і виборювати свої права і свободи»

Сьогодні перед нами стоять нові випробування, повязані з повномасштабним військовим вторгненням держави-окупанта на територію України. Агресор поставив перед собою загарбницькі цілі і всіма способами намагається забрати у нас основоположне та невідємне право - право на свободу.

Дуже прикро, але, здається, ворог так і не усвідомив, за що ми боремось. Українці – вільні духом люди. Ніхто не може відібрати те, що знаходиться в середині кожного з нас. Не просто так право на свободу закріплено в Загальній декларації прав людини поряд з правом на життя. Саме ці два права є основою для всіх інших, адже у своїй сукупності вони роблять нас людьми.

Не дивлячись на всі негаразди, болючі втрати та складні випробування, сьогодні ми по-новому усвідомили свою значущість і, як ніколи, готові відстоювати і виборювати свої права і свободи.

Напередодні Дня прав людини  хочу висловити слова вдячності усім, хто кожен день захищає права та свободи українців – і тим, хто зі зброєю в руках захищає країну від агресора, і тим, хто своєю працею забезпечує дотримання в Україні прав, визначених у Загальній декларації прав людини та в нашій Конституції.

Щодня ви наближаєте нашу державу до перемоги, адже перемога для нас – це життя у вільній країні, де демократія і верховенство права є невідємними елементами державного устрою.

Тримаємось. Слава Україні!