Головна > Документи > Засідання Комітету
25 січня 14:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 січня 14:21
Відбулось засідання Комітету докладніше
13 грудня 16:02
Комітет вітає прийняття Парламентом Закону України про національні меншини (спільноти) України докладніше
09 грудня 09:38
Перший заступник голови Комітету Максим Ткаченко: «Українці – вільні духом люди. Вони, як ніколи, готові відстоювати і виборювати свої права і свободи» докладніше
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
28 квітня 2021, 20:05

Засідання Комітету 28 квітня 2021 р.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.                 Проект Закону про запобігання та протидію антисемітизму в Україні, реєстр. 5109, поданий народним депутатом України Бужанським М.А. та іншими народними депутатами України.

2.                 Проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» щодо звільнення внутрішньо переміщених осіб від негативних наслідків невиконання грошових зобов’язань, реєстр. № 2329, (друге читання).

3.                 Проект Закону про внесення змін до Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації, реєстр. № 4110, поданий Кабінетом Міністрів України.

4.                 Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо основ соціального захисту заручників та інших осіб, потерпілих від терористичного акту, реєстр. № 4579, поданий народним депутатом України Геращенко І.В. та іншими народними депутатами України.

5.                 Щодо заслуховування Міністра юстиції України Малюськи Д.Л. з питань, віднесених до предметів відання Комітету. 

6.                 Про результати роботи Державної служби України з етнополітики та свободи совісті за 2020-й рік у сфері етнополітики.

7.                 Різне.

Аудіозапис засідання:

Відеозапис засідання: