Головна > Документи > Засідання Комітету
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
18 листопада 2020, 19:16

Засідання Комітету 18 листопада 2020 р.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо присвоєння та використання офіційної електронної адреси, реєстр. № 3861, внесений народними депутатами України Федієнком О.П. та іншими.

2.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини, реєстр. № 4048, внесений Кабінетом Міністрів України.

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судовий збір" (щодо сплати судового збору при захисті прав малолітніх та неповнолітніх осіб), реєстр. № 3013, внесений народними депутатами України    Аллахвердієвою І.В.,  Горбенком Р.О., Кінзбурською В.О.

4. Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо сплати судового збору при захисті прав учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв України), реєстр. № 3148, внесений народними депутатами України Аллахвердієвою І.В.,  Кінзбурською В.О., Горбенком Р.О.

5.  Проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про національну безпеку України» щодо заборони участі України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу, реєстр. № 2397, внесений народним депутатом України Рабіновичем В.З.

6. Про створення при Комітеті робочої групи з юридичного захисту прав.

Аудіозапис засідання:

Відеозапис засідання: