Головна > Документи > Засідання Комітету
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
03 листопада 13:05
Відбулось засідання Комітету докладніше
19 жовтня 18:19
Заява членів Комітету щодо необхідності визнання російської федерації спонсором тероризму та створення спеціального трибуналу з розслідування злочинів російської агресії докладніше
18 жовтня 19:19
Прийнято за основу урядовий законопроект про внесення змін до законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України докладніше
17 жовтня 13:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
01 червня 2016, 10:43

Засідання Комітету 1 червня 2016 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.       Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про громадянство» щодо прийняття до громадянства України, реєстр. № 3321, внесений народним депутатом України Дідичем В.В.
2.       Проект Закону про встановлення мораторію на примусове повернення, видворення та екстрадицію іноземців та осіб без громадянства, які брали участь в антитерористичній операції чи забезпечували її проведення, реєстр. № 3468, внесений народними депутатами України Тимчуком Д.Б., Вінником І.Ю.
3.       Заслуховування інформації представника Кабінету Міністрів України щодо стану реалізації Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в районі проведення антитерористичної операції».
4.       Про затвердження персонального складу Моніторингової групи з  питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції.
5.       Про удосконалення нормативно-правових актів з питань надання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового або тимчасового захисту іноземцям та особам без громадянства, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України в складі збройних і волонтерських формуваннях передбачених законодавством України.
6.       Різне.