Головна > Документи > Засідання Комітету
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
03 листопада 13:05
Відбулось засідання Комітету докладніше
19 жовтня 18:19
Заява членів Комітету щодо необхідності визнання російської федерації спонсором тероризму та створення спеціального трибуналу з розслідування злочинів російської агресії докладніше
18 жовтня 19:19
Прийнято за основу урядовий законопроект про внесення змін до законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України докладніше
17 жовтня 13:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
22 лютого 2017, 17:48

Засідання Комітету 22 лютого 2017 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.                 Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" (щодо обсягу тимчасово окупованої території, її природних ресурсів та об’єктів спадщини), реєстр. № 2159, внесений народними депутатами України Курячим М.П., Гаврилюком М.В.

2.                 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення порядку в’їзду на неконтрольовану територію та виїзду з неї громадян України та іноземців (осіб без громадянства), реєстр. № 2488, внесений народними депутатами України Долженковим О.В., Артеменком А.В.

3.                 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав та свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій територій України" щодо механізму відновлення втрачених  матеріалів справи, реєстр. № 3343, внесений народним депутатом України Князевичем Р.П.

4.                 Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» щодо виїзду та в’їзду на територію України, реєстр. № 3606, внесений народним депутатом України Березою Ю.М.

5.                 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, перебувати на окупованій території, реєстр. № 5415, внесений народними депутатами України Купрієм В.М., Дідичем В.В., Денисенком А.С.

6.                 Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», реєстр. № 5441, внесений народним депутатом України Паламарчуком М.П.

7.                 Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» щодо врегулювання питання припинення органів, утворених органами влади Автономної Республіки Крим, реєстр. № 6032, внесений Кабінетом Міністрів України.

8.                 Різне.