Головна > Документи > Засідання Комітету
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
03 листопада 13:05
Відбулось засідання Комітету докладніше
19 жовтня 18:19
Заява членів Комітету щодо необхідності визнання російської федерації спонсором тероризму та створення спеціального трибуналу з розслідування злочинів російської агресії докладніше
18 жовтня 19:19
Прийнято за основу урядовий законопроект про внесення змін до законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України докладніше
17 жовтня 13:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
30 січня 2017, 14:02

Засідання Комітету 18 січня 2017 р.

  

ПОРЯДОК ДЕННИЙ


1. Проект Закону про державне замовлення будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб, реєстр. № 1442, внесений народними депутатами України Королевською Н.Ю., Солодом Ю.В., Павленком Ю.О.

2. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо процедури визначення статусу особи без громадянства), реєстр. № 5385, внесений Кабінетом Міністрів України.

3. Проект Закону про внесення змін до статті 6-1 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", реєстр. № 4920, внесений Кабінетом Міністрів України.

4.  Про План роботи Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на період шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

5. Про пропозиції Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин  до проекту порядку денного шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.