Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

08 липня 2015, 14:56

Голова Комітету зустрівся з Головою делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста

Сьогодні Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Головою делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Аланом Ешліманом.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, проблеми щодо дотримання прав і свобод  внутрішньопереміщених осіб і громадян України, які перебувають на окупованій частині території Донбасу, та питання  пов'язані з наданням їм гуманітарної допомоги.

"На цих територіях знаходяться наші громадяни. Обов'язок української влади забезпечити дотримання їхніх прав і свобод, а не блокада",- сказав Григорій Немиря.

Алан Еліман підкреслив, що особи, які перебувають на окупованій частині  території Донбасу мають отримувати медичну та гуманітарну допомогу без будь-яких перешкод.

Йшлося також про ситуацію з народним депутатом України Надією Савченко та іншими громадянами України, які незаконно утримуються на території Російської Федерації.

Крім того, сторони домовилися спільно провести комітетські слухання та  круглий стіл щодо ситуації з охороною здоров'я на окупованій частині території Донбасу та інших проблемних питань.

У зустрічі також взяв участь представник громадської організації Право на захист Дмитро Наталуха.