Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

18 травня 2016, 14:26

Голова Комітету зустрівся з Головою Представництва МОМ в Україні

Сьогодні Голова Комітету Верховної Ради  України з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з  Головою Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Манфредом Профазі. 

Сторони обговорили ситуацію в Україні та поточну діяльність МОМ у нашій державі, зокрема у сфері реагування на кризові виклики.

"Сьогодні Україна знову переживає переломний момент своєї історії, зокрема у сфері міграційних викликів. Водночас, незаконна окупація Криму, збройна агресія Російської Федерації на Донбасі обумовили масштабні вимушені внутрішні переміщення населення, глибоку економічну кризу та інтенсифікацію трудової міграції",- наголосив Григорій Немиря.

У свою чергу Манфред Профазі поінформував про діяльність МОМ в Україні та наголосив на важливості співпраці з Комітетом у цій сфері.

Окремо йшлося про питання захисту прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні. Голова Представництва МОМ запевнив у підтримці України на цьому шляху та висловив солідарність з народом нашої держави. 

У цьому зв'язку Григорій Немиря повідомив свого співрозмовника про нещодавнє розширене виїзне засідання Комітету, яке відбулося у Донецькій області з метою моніторингу дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції,  та аналізу практики застосування чинного законодавства з питань ВПО.

За результатами засідання було прийнято рішення створити моніторингову групу у складі народних депутатів України з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції.

Крім того, Манфред Профазі запросив Григорія Немирю взяти участь у конференції щодо ситуації з внутрішніми переселенцями в Україні, яку МОМ планує провести у червні.