Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

16 грудня 2016, 10:50

Голова Комітету зустрівся з представником МЗС Німеччини

Сьогодні  Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч  зі Спеціальним уповноваженим з питань України в МЗС Німеччини Послом Андреасом Протманом.

Сторони обмінялися думками щодо ситуації в Україні, зокрема на Сході нашої держави, та щодо забезпечення прав і свобод вимушених переселенців і громадян України, які залишилися в анексованому Криму та на тимчасово окупованій території Донбасу.

"Зараз в Україні майже два мільйони вимушених переселенців, а у держави досі відсутня стратегія і політика щодо цієї категорії громадян. Ці люди є громадянами України, і наш обов'язок захистити їхні права і свободи",- сказав Григорій Немиря.

У цьому зв'язку він поінформував свого співрозмовника про результати виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин  з питань моніторингу дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції в Луганській області (22-23 листопада 2016 року, м. Сєвєродонецьк), та про запланований на січень тематичний день у Верховній Раді України, під час якого розглядатимуться законопроекти щодо захисту прав вимушених переселенців.

У свою чергу Андреас Протман висловив підтримку незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України та наголосив на необхідності забезпечення прав і свобод усіх категорій громадян України.

 

 

IMG_2466