Головна > Документи > Засідання "Круглого столу"
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
03 листопада 13:05
Відбулось засідання Комітету докладніше
19 жовтня 18:19
Заява членів Комітету щодо необхідності визнання російської федерації спонсором тероризму та створення спеціального трибуналу з розслідування злочинів російської агресії докладніше
18 жовтня 19:19
Прийнято за основу урядовий законопроект про внесення змін до законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України докладніше
17 жовтня 13:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Засідання "Круглого столу"

18 жовтня 2021, 18:06

Круглий стіл на тему: «Рівень захисту персональних даних в Україні: реалії та перспективи»

 

18 жовтня 2021 року відбувся круглий стіл на тему: «Рівень захисту персональних даних в Україні: реалії та перспективи».

Зазначений захід присвячений обговоренню розвитку сфери захисту персональних даних в Україні на основі законопроекту «Про захист персональних даних», реєстр. № 5628 від 07.06.2021 р.

 Учасники круглого столу обговорили новели сфери захисту персональних даних, які пропонуються зазначеним законопроектом; приведення системи захисту персональних даних в Україні у відповідність до європейських стандартів; захист персональних даних у правоохоронній системі; забезпечення законності під час обробки персональних даних.

Значну увагу було приділено балансу між захистом персональних даних та відкритими даними. Зокрема, йшлося про законодавчі, організаційні і технічні особливості розвитку сфери відкритих даних; свободу слова та захист приватного життя; персональні дані в судових рішеннях тощо.

У круглому столі взяли участь: Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець, голова підкомітету з питань прав людини, народний депутат України Тарас Тарасенко, заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації Єгор Чернєв, заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук, представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини,  представники  судової гілки влади, правоохоронних органів, широке коло представників центральних органів виконавчої влади, представники громадських організацій, науковці, експерти.

Аудіозапис заходу:

Відеотрансляція заходу: