Анонси подій

Перейти до розділу
13 жовтня 09:27
Відбудеться засідання Комітету докладніше
11 жовтня 16:07
Відбулися слухання у Комітеті на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю» докладніше
11 жовтня 16:07
Відбулися слухання у Комітеті на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю» докладніше
07 жовтня 18:10
Голова Комітету Дмитро Лубінець провів зустріч з керівником департаменту з питань миру та прав людини Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Сімоном Гайсбюлером докладніше
07 жовтня 17:51
Голова Комітету Дмитро Лубінець зустрівся зі співголовами Групи Кнесету з міжпарламентських зв’язків між Україною та Державою Ізраїль Євгеном Совою, Міхаелем Малкіелі та Арбелем Моше.
докладніше
06 жовтня 17:41
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 жовтня 15:30
Відбулась зустріч з представниками Асамблеї діаспор Світу докладніше
29 вересня 17:00
Відбувся круглий стіл на тему: «Нагляд за дотриманням законодавства у сфері захисту персональних даних» докладніше
27 вересня 18:15
Голова Комітету зустрівся з Верховним Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин докладніше
07 жовтня 2021, 18:10

Голова Комітету Дмитро Лубінець провів зустріч з керівником департаменту з питань миру та прав людини Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Сімоном Гайсбюлером

 Голова Комітету Дмитро Лубінець провів зустріч  з керівником департаменту з питань миру та прав людини Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Сімоном Гайсбюлером.

Учасники зустрічі обговорили низку питань, що становлять взаємний інтерес, зокрема поточну ситуацію у сфері прав людини в Україні, актуальну проблематику забезпечення прав і свобод осіб, постраждалих внаслідок збройного конфлікту та тимчасової окупації частини території України, стан забезпечення прав національних меншин і корінних народів, а також відповідні законодавчі ініціативи.

У ході зустрічі окрему увагу було приділено обговоренню актуальних питань, пов’язаних із відновленням суверенітету і територіальної цілісності України, деокупацією і реінтеграцією тимчасово окупованих територій. В контексті даного питання Голова Комітету наголосив на важливості продовження санкційної політики щодо Російської Федерації.

Дмитро Лубінець зауважив: «Реінтеграція буде відбуватися виключно політично-дипломатичними методами, а не військовим шляхом. Крім ухвалення необхідних законопроектів щодо перехідного правосуддя, Україні необхідна міжнародна підтримка. У питанні обмежувальних заходів проти Росії Швейцарія не приєдналася до санкцій ЄС. Сподіваюся, що невдовзі Швейцарія змінить цю позицію та приєднається до санкційної політики проти країни-агресора».

Сторони відзначили довготривалі взаємовідносини між Україною та Швейцарією та висловили сподівання на продовження плідної, взаємовигідної та довготривалої співпраці.