Анонси подій

Перейти до розділу
20 вересня 12:00
Відбудеться засідання робочої групи докладніше
20 вересня 09:24
Відбудеться засідання Комітету докладніше
20 вересня 18:00
Відбулася зустріч з доповідачами та експертами Венеційської комісії з приводу оцінки проекту Закону України про засади державної політики перехідного періоду докладніше
08 вересня 18:09
Відбулось засідання Комітету докладніше
01 вересня 16:47
Стартувала Всеукраїнська культурна мистецька подія Арт-караван "Чумацький шлях" докладніше
01 вересня 16:38
Інтерв'ю Голови Комітету Дмитра Лубінця докладніше
26 серпня 20:15
Відбувся круглий стіл на тему: «30 років Незалежності України: досягнення та перспективи розвитку державної етнонаціональної політики» докладніше
06 серпня 15:35
Про роботу Комітету за період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (1 лютого – 23 липня 2021 року) докладніше
23 липня 12:41
Відбулася зустріч з Генеральним директором Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти Кетрін Бомбергер докладніше
15 липня 19:15
Зустріч Голови Комітету Лубінця Дмитра з Представником УВКБ ООН в Україні Кароліною Ліндхольм Біллінг докладніше
23 липня 2021, 12:41

Відбулася зустріч з Генеральним директором Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти Кетрін Бомбергер

23 липня 2021 року відбулася зустріч членів Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин з Генеральним директором Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти (МКЗБ) Кетрін Бомбергер.

Під час зустрічі обговорювались питання практичної реалізації положень Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти» (далі – Закон).

Голова Комітету Дмитро Лубінець окреслив можливі шляхи вирішення проблеми неналежного функціонування в Україні Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та наголосив на необхідності внесення відповідних змін до Закону.

В свою чергу Генеральний директор МКЗБ Кетрін Бомбергер представила основні напрямки діяльності Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти та запевнила в практичній допомозі уповноваженим органам України в рамках здійснення ними пошуку осіб, зниклих безвісти.

Сторони підкреслили необхідність подальшої співпраці, що стане запорукою дотримання прав та свобод осіб, зниклих безвісти, а також сприятиме розробленню органами державної влади України якісних рішень.

У зустрічі взяли участь: Голова Комітету Дмитро Лубінець, народний депутат України Мустафа Джемілєв, Генеральний директор МКЗБ Кетрін Бомбергер, Директор з питань політики співпраці МКЗБ Андреас Кляйзер, Посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов.