Анонси подій

Перейти до розділу
20 вересня 12:00
Відбудеться засідання робочої групи докладніше
20 вересня 09:24
Відбудеться засідання Комітету докладніше
08 вересня 18:09
Відбулось засідання Комітету докладніше
01 вересня 16:47
Стартувала Всеукраїнська культурна мистецька подія Арт-караван "Чумацький шлях" докладніше
01 вересня 16:38
Інтерв'ю Голови Комітету Дмитра Лубінця докладніше
26 серпня 20:15
Відбувся круглий стіл на тему: «30 років Незалежності України: досягнення та перспективи розвитку державної етнонаціональної політики» докладніше
06 серпня 15:35
Про роботу Комітету за період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (1 лютого – 23 липня 2021 року) докладніше
23 липня 12:41
Відбулася зустріч з Генеральним директором Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти Кетрін Бомбергер докладніше
15 липня 19:15
Зустріч Голови Комітету Лубінця Дмитра з Представником УВКБ ООН в Україні Кароліною Ліндхольм Біллінг докладніше
14 липня 18:23
Відбулось засідання Комітету докладніше
12 лютого 2020, 17:09

Відбулось виїзне засідання Комітету

12 лютого 2020 року відбулось виїзне засідання Комітету до Херсонської області.

Відкриваючи засідання Голова Комітету Дмитро Лубінець відзначив, що в рамках візиту до Херсонщини члени Комітету зустрілись з представниками правозахисних організацій, відвідали Чаплинський Центр надання адміністративних послуг, оглянули сервісні та режимні зони на КПВВ «Каланчак» та КПВВ «Чонгар», поспілкувались з внутрішньо переміщеним особами та представниками громадськості.

Дмитро Лубінець подякував Антону Кориневичу, Постійному представнику Президента України в Автономній Республіці Крим, і всій команді представництва та керівництву Херсонської обласної державної адміністрації в особі Голови Юрія Гусєва, які надали членам Комітету всебічне сприяння в організації і проведенні всієї поїздки по Херсонській області та цього засідання.

Голова Комітету поінформував учасників заходу, що на засіданні присутні 10 з 17 членів Комітету, а також Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова,  Міністр  у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, міжнародних та громадських організацій.

В ході засідання з доповідями виступили: Постійний Представник Президента України в АР Крим  Антон Кориневич, Голова Херсонської обласної державної адміністрації Ігор Гусєв, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, які поінформували про загальну ситуацію щодо дотримання прав мешканців тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб в Херсонській області. Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда  відзвітувала про п’ятимісячну діяльність на посаді міністра та надала ґрунтовну інформацію про роботу Міністерства. Також під час засідання виступив Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент (ПЦУ) та Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

З урахуванням висловлених під час засідання пропозицій члени Комітету схвалили Рекомендації виїзного засідання та вирішили направити їх відповідним органам державної влади для врахування.


В засіданні Комітету взяли участь народні депутати України: Дмитро Лубінець, Максим Ткаченко, Руслан Горбенко, Неллі Яковлєва, Рустем Умєров, Мустафа Джемілєв, Ахтем Чийгоз, Олексій Кузнєцов, Тарас Тарасенко, Олександр Копиленко.