Головна > Документи > Засідання Комітету
27 січня 16:54
Відбулось засідання Комітету докладніше
15 січня 10:54
Відбулось засідання Комітету докладніше
16 грудня 17:17
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 грудня 13:05
Відбувся круглий стіл на тему: «Удосконалення інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» докладніше
10 грудня 09:20
До Міжнародного дня прав людини докладніше
30 листопада 17:19
Відбувся круглий стіл на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання компенсації фізичним особам за використання їх житла (нерухомого майна) у військових цілях під час збройного конфлікту у Донецькій та Луганській областях» докладніше
18 листопада 19:19
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 листопада 12:45
Посібник “Актуальні орієнтири державної політики щодо тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя” докладніше
04 листопада 2020, 17:37

Засідання Комітету 4 листопада 2020 р.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Проект Постанови про невідкладні заходи для припинення бойових дій та відновлення миру, імплементації Мінських угод, реєстр. № 1120, внесений народними депутатами України Бойком Ю.А., Рабіновичем В.З., Медведчуком В.В. та іншими.
2. Проект Постанови про надання екстреної гуманітарної допомоги громадянам України, які проживають на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, у зв’язку із небезпекою поширення коронавірусної інфекції, реєстр. № 3223, внесений народними депутатами України Новинським В.В., Гриб В.О., Магомедовим М.С. та іншими.
3. Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо щомісячної адресної допомоги, реєстр. № 2297, внесений народними депутатами України Королевською Н.Ю., Солодом Ю.В.
4. Проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України для уточнення окремих умов надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки власникам об’єктів житлової нерухомості, розташованих на тимчасово окупованій території, реєстр. № 3037а, внесений народними депутатами України Холодовим А.І., Рєпіною Е.А., Устенком О.О. та іншими.
5. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективної реалізації парламентського контролю, реєстр. № 4131, внесений народними депутатами України Разумковим Д.О., Арахамією Д.Г., Корнієнком О.С. та іншими.
6. Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо уточнення порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру, реєстр. № 3989, внесений народними депутатами України Міньком С.А., Мезенцевою М.С., Батенком Т.І. та іншими.

Відеозапис засідання:


Аудіозапис засідання: