Комітет підтримав проект Закону України про деякі питання у сфері міграції щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України, реєстр. № 10425

06 лютого 2024, 12:53

 

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин на своєму засіданні, проведеному 6 лютого 2024 року, підтримав проект Закону України про деякі питання у сфері міграції щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України, реєстр. № 10425 від 22.01.2024, поданий Президентом України.

Законопроектом, який визначено Главою держави як невідкладний, актуалізуються положення законодавства у сфері міграції та громадянства, зокрема щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України, а також удосконалюється правове регулювання питань з приводу статусу іноземців та осіб без громадянства, які у складі Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законодавства формувань, беруть участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України.