Відбулось засідання Комітету

09 січня 2024, 14:08

  

9 січня 2024 року у форматі відеоконференції відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Верховній Раді України рекомендовано проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо деяких заходів із забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, реєстр. № 10235 від 09.11.2023, поданий народним депутатом України Гнатенком В.С. та іншими народними депутатами України, включити до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб’єктам права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

У висновках наданих головним комітетам рекомендовано:

проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки волонтерської діяльності в умовах воєнного стану, реєстр. № 10040 від 13.09.2023, поданий народним депутатом України Шуляк О.О. та іншими народними депутатами України, за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу;

проект Закону України про внесення змін до статті 212 Сімейного кодексу України щодо визначення осіб, які не можуть бути усиновлювачами, реєстр. № 10298 від 28.11.2023, поданий народним депутатом України Скрипкою Т.В. та іншими народними депутатами України, за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу.

Також члени Комітету розглянули Спеціальну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо додержання конституційного права на інформацію в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Аудіозапис засідання:

Відеозапис засідання: