У 1944 році радянський режим здійснив геноцид кримськотатарського народу. Нас намагалися стерти – з Криму, з історії, з майбутнього. Але народ вистояв і повернувся додому. І ми ніколи не пробачимо цей злочин державі-терористу.

Ми пам’ятаємо, як у Криму десятки тисяч людей щороку виходили, щоб говорити про свої права. Ми змушені були доводити очевидне: Крим – це наша батьківщина.

Сьогодні ми знову не вдома. Уже понад 12 років Крим під окупацією. Але наше завдання – не просто чекати звільнення. Ми маємо бути готовими до нього. Щоб більше ніколи не доводити, хто ми і чия це земля, що Крим - це батьківщина корінних народів. І це не предмет дискусій.

Сьогодні важливо не тільки пам’ятати. Важливо діяти. Готувати рішення, які ми реалізуємо одразу після деокупації, щоб не втратити час і не повторювати старі помилки.

Кримські татари ніколи не посягали на чужі права. Ми хочемо лише одного – жити вдома.

 

Крим буде звільнений.

Ми пам’ятаємо. Ми боремося.  Ми діємо.

І ми повернемося. Крим – це Україна!

 

Ахтем Чийгоз, перший заступник голови Комітету

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

26 червня 2026 14:47
15 червня 2026 15:14
11 червня 2026 13:14
28 травня 2026 16:31
26 травня 2026 16:55
18 травня 2026 15:05
13 травня 2026 12:55
30 квітня 2026 17:53
08 квітня 2026 14:20
07 квітня 2026 17:09