26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
03 листопада 13:05
Відбулось засідання Комітету докладніше
19 жовтня 18:19
Заява членів Комітету щодо необхідності визнання російської федерації спонсором тероризму та створення спеціального трибуналу з розслідування злочинів російської агресії докладніше
18 жовтня 19:19
Прийнято за основу урядовий законопроект про внесення змін до законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України докладніше
17 жовтня 13:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
14 жовтня 2022, 08:57

Заява членів Комітету до Дня захисників та захисниць України

  

Щорічно 14 жовтня в Україні відзначається День захисників та захисниць України. Цей день було встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.

В цей же день багато років поспіль ми також відзначаємо величне українське християнське свято - Покрови  Пресвятої Богородиці, яке упродовж століть набуло особливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою українського народу за свободу. Волелюбні козаки були переконані, що Божа Матір їх охороняє. Тому у свято Покрови ще відзначається День Українського козацтва.

Так три свята поєдналися в один день, символізуючи зв’язок поколінь та вікову славу Українського війська.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну саме на плечі наших захисників випала місія вберегти країну від захоплення. Керівництво держави-терориста відводило нам не більше тижня, наразі ж триває восьмий місяць нашого спротиву, нашої боротьби. Боротьби за волю, за незалежність, за право бути собою, за право самим вирішувати, як жити і яке майбутнє обирати.

Наші воїни щодня роблять все для відбиття наступу російських військ, ламають вщент плани ворога, звільняють від окупантів міста і села, наближають нас до миру. До миру, який можна тільки вибороти.

Збройні Сили України не зупиняються і не зупиняться. І це лише питання часу, коли ми звільнимо від окупантів усю нашу землю.

Сила та стійкість, незламність та відданість Батьківщині наших мужніх захисників з перших днів війни вражають мільйони людей у різних куточках планети та не залишають жодних сумнівів, що Україна вистоїть. Україна переможе. Адже її боронять відважні Герої, сплачуючи за це надвисоку ціну.

Саме Збройні Сили України - єдина гарантія нашої перемоги, єдина гарантія нашого виживання.

Безмежна вдячність усім нашим воїнам за те, що захищаєте нас щодня! За те, що даєте нам надію на мирне життя на нашій рідній землі та віру в перемогу над ворогом!

Вічна слава усім нашим захисникам та захисницям!

Вічна пам’ять кожному, хто віддав своє життя за Україну!

Слава Героям!