24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
07 жовтня 2021, 17:51

Голова Комітету Дмитро Лубінець зустрівся зі співголовами Групи Кнесету з міжпарламентських зв’язків між Україною та Державою Ізраїль Євгеном Совою, Міхаелем Малкіелі та Арбелем Моше.

Голова Комітету Дмитро Лубінець у стінах Парламенту зустрівся зі співголовами Групи Кнесету з міжпарламентських зв’язків між Україною та Державою Ізраїль Євгеном Совою, Міхаелем Малкіелі та Арбелем Моше.

Голова Комітету відзначив: « Україна та Ізраїль - країни, співдружність яких налічує не одне століття й продовжує динамічно розвиватися. Ми завжди раді приймати на українській землі наших ізраїльських друзів та партнерів. І саме сьогодні один із таких днів. Ми високо цінуємо підтримку Ізраїлем суверенітету та територіальної цілісності України в рамках ООН. Така принципова позиція важлива для України в період збройної агресії Росії.

Україна рішуче засуджує будь-які прояви нетерпимості та антисемітизму. На підтвердження цьому у вересні Верховна Рада ухвалила закон "Про запобігання та протидію антисемітизму".

Дмитро Лубінець подякував ізраїльській стороні за участь у вшануванні пам’яті жертв одного з найбільших злочинів часів Голокосту - Бабиного Яру. «Ми повинні пам’ятати нашу історію, щоб ніколи більше не повторилося подібного! Сподіваюся, що співпраця наших держав буде розвиватися між групами дружби та й на всіх інших рівнях» - зауважив Голова Комітету.