26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
03 листопада 13:05
Відбулось засідання Комітету докладніше
19 жовтня 18:19
Заява членів Комітету щодо необхідності визнання російської федерації спонсором тероризму та створення спеціального трибуналу з розслідування злочинів російської агресії докладніше
18 жовтня 19:19
Прийнято за основу урядовий законопроект про внесення змін до законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України докладніше
17 жовтня 13:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Порядки денні засідань

17 березня 2014, 14:57

Порядок денний на 12 березня 2014 р.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.214, об 11.00)

 

12 березня

 

 

Представлення спеціальної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України щодо порушень прав і свобод людини під час протестних акцій в Україні у листопаді 2013 – лютому 2014 роках. 

Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку тримання взятих під варту осіб і відбування покарання засуджених».

Про направлення проекту Закону про статус осіб, які постраждали під час проведення мирних зібрань, гарантії їх соціального захисту, реєстр. № 4017, внесеного народним депутатом України Паламарчуком М.П., до Кабінету Міністрів Країни для одержання експертного висновку.

Про направлення проекту Закону про статус і соціальний захист громадян, які постраждали під час участі у мирних зібраннях, реєстр. № 4017-1, внесеного народними депутатами України Сенченком А.В.,      Котеляк Л.Л., до Кабінету Міністрів Країни для одержання експертного висновку.

Про доручення Голови Верховної Ради України Турчинова О.В. щодо розгляду запропонованjuj Ініціативною групою «Першого грудня» проекту Національного акта свободи.