24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Порядки денні засідань

13 травня 2013, 15:50

Порядок денний на 6 березня 2013 р.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

6 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

         Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення інституційної системи захисту персональних даних (р.№2282, КМУ).

         Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень системи захисту персональних даних (р.№2282-1, н.д. А.Шевченко, Г.Немиря).

         Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення інституційної системи захисту персональних даних до європейських стандартів та подальше удосконалення правового регулювання обігу персональних даних (р.№2282-2, н.д. С.Міщенко).

         Проект Закону про електронний реєстр дітей дошкільного віку (р.№1132, н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про посилення відповідальності за дискримінацію на расовому, етнічному і релігійному ґрунті (р.№1042, н.д. О.Голуб та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

    Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо посилення державного та громадського контролю за дотриманням прав засуджених осіб в установах виконання покарань) (р.№2080, н.д. А.Гриценко).

         Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім’ї (р.№1181, н.д. І.Геращенко та ін.).

        

Інші питання:

         Про хід підготовки до слухань в Комітеті на тему: "Збір та використання персональних даних про особу в контексті захисту прав людини".