25 травня 2022, 14:20

Відбулось засідання Комітету

25 травня 2022 року в форматі відеоконференції відбулось засідання Комітету.

  В ході засідання члени Комітету розглянули низку законопроектів. Так, народні депутати України рекомендували Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до пункту 12 частини сьомої статті 21 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" щодо додаткового захисту персональних даних, реєстр. № 7314 від 24.04.2022 р., поданий народним депутатом України Гривком С.Д., включити до порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та за наслідками розгляду у першому читанні відхилити.

У висновках, наданих головним комітетам, рекомендовано:

проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про волонтерську діяльність» щодо підтримки волонтерської діяльності, реєстр. № 7363 від 10.05.2022 р., поданий народним депутатом України  Третьяковою Г.М. та іншими народними депутатами України, за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу;

проект Закону України про виплату одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю, завдану спричиненими військовою агресією проти України пораненням або загибеллю під час проходження публічної служби, виконання обов’язків на об’єктах критичної інфраструктури та здійснення професійної журналістської діяльності, реєстр. № 7353 від 05.05.2022 р., поданий народним депутатом України Фроловим П.В. та іншими народними депутатами України, за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу;

проект Закону України про внесення зміни до Закону України "Про державні нагороди України" щодо присвоєння звання Герой України особам, які не є громадянами України, реєстр. № 7296 від 18.04.2022 р., поданий народним депутатом України Гончаренком О.О., за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу з урахуванням висловлених зауважень.

   Також під час засідання, в рамках здійснення контрольної функції, було розглянуто питання про стан виконання положень Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» щодо соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та забезпечення їх житлом.

Аудіозапис засідання:

Відеозапис засідання: