15 грудня 2021, 17:08

Відбулось засідання Комітету

    15 грудня 2021 року відбулось засідання Комітету.
   В ході засідання члени Комітету розглянули низку законопроектів. Так, народні депутати України рекомендували Верховній Раді України:      
   проект Закону про особливості державної політики щодо встановлення заборони для окремих категорій осіб публічних висловлювань щодо заперечення окремих міжнародних злочинів або виправдання дій їх організаторів, збройної агресії Російської Федерації і тимчасової окупації частини території України, щодо заборони та обмеження взаємодії і зв'язків таких осіб з органами влади і посадовими особами Російської Федерації та незаконними органами (посадовими особами), створеними на тимчасово окупованих територіях України, реєстр. № 5165 від 26.02.2021 р., поданий народним депутатом України Ясько Є.О. та іншими народними депутатами України., за наслідками розгляду у першому читанні повернути суб’єктам права законодавчої ініціативи на доопрацювання;
   проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб", реєстр. № 4487 від 11.12.2020 р., поданий народним депутатом України Лубінцем Д.В. та іншими народними депутатами України, за результатами розгляду прийняти в другому читанні та в цілому.
   Крім цього, члени Комітету ухвалили рішення про створення робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри та обрали головою робочої групи народного депутата України, голову підкомітету з питань прав людини Тарасенка Т.П., а також підтримали пропозиції Міністерства внутрішніх справ України до проекту Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2022 рік.

 В засіданні взяли участь: народні депутати України Лубінець Д.В., Ткаченко М.М., Горбенко Р.О., Яковлєва Н.І., Умєров Р.Е., Бойко Ю.А.,  Джемілєв М., Касай К.І., Копиленко О.Л., Кузнєцов О.О., Новинський В.В., Тарасенко Т.П., Чийгоз А.З., Уповноважений Верховної Ради України за прав людини Денісова Л.Л., представники органів державної влади та громадських правозахисних організацій.

Аудіозапис засідання:

Відеозапис засідання: