07 жовтня 2021, 17:51

Голова Комітету Дмитро Лубінець зустрівся зі співголовами Групи Кнесету з міжпарламентських зв’язків між Україною та Державою Ізраїль Євгеном Совою, Міхаелем Малкіелі та Арбелем Моше.

Голова Комітету Дмитро Лубінець у стінах Парламенту зустрівся зі співголовами Групи Кнесету з міжпарламентських зв’язків між Україною та Державою Ізраїль Євгеном Совою, Міхаелем Малкіелі та Арбелем Моше.

Голова Комітету відзначив: « Україна та Ізраїль - країни, співдружність яких налічує не одне століття й продовжує динамічно розвиватися. Ми завжди раді приймати на українській землі наших ізраїльських друзів та партнерів. І саме сьогодні один із таких днів. Ми високо цінуємо підтримку Ізраїлем суверенітету та територіальної цілісності України в рамках ООН. Така принципова позиція важлива для України в період збройної агресії Росії.

Україна рішуче засуджує будь-які прояви нетерпимості та антисемітизму. На підтвердження цьому у вересні Верховна Рада ухвалила закон "Про запобігання та протидію антисемітизму".

Дмитро Лубінець подякував ізраїльській стороні за участь у вшануванні пам’яті жертв одного з найбільших злочинів часів Голокосту - Бабиного Яру. «Ми повинні пам’ятати нашу історію, щоб ніколи більше не повторилося подібного! Сподіваюся, що співпраця наших держав буде розвиватися між групами дружби та й на всіх інших рівнях» - зауважив Голова Комітету.