20 березня 2012, 12:03

Протокол засідання Комітету від 14.03.2012 р.

ПРОТОКОЛ № 68

засідання Комітету Верховної Ради України

 з питань прав людини, національних меншин

і міжнаціональних відносин

 

                                                                                        14 березня 2012 року

                                                                                        15.00

 

 

 

ГОЛОВУЄ: Голова Комітету Зарубінський О.О.

Секретарем засідання обрано одноголосно Бондаренко О.Ф.;

ПРИСУТНІ:

народні депутати України – Бондаренко О.Ф., Гнаткевич Ю.В., Джемілєв М., Павленко Е.І., Попеску І.В., Таран В.В., Храпов С.А.;

працівники секретаріату Комітету - Сімон В.П., Чигрин А.В., Бузницький Ю.В., Буцько О.М., Надточій Л.І., Пантєлєєва О.О., Теплюк В.С.

 

ЗАПРОШЕНІ :

 

-              на розгляд першого питання:

Коновалюк Валерій Ілліч – народний депутат України;

Ємельянова Інна Іванівна – перший заступник Міністра юстиції України;

Басін Антон Олександрович – начальник управління інформаційних технологій Міністерства соціальної політики України;

Вахрушев Вадим Володимирович – заступник директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України;

Міхеєнко Максим Михайлович – заступник директора міжнародно-правового департаменту – начальник управління правового забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України;

Пімахова Діна Вікторівна – директор Департаменту паспортної роботи та громадянства Державної міграційної служби України;

Тараба Андрій Вікторович – директор Департаменту адміністративного забезпечення Міністерства соціальної політики України;

Чередніченко Алла Михайлівна – заступник начальника управління паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб Міністерства внутрішніх справ України;

 

-              на розгляд четвертого питання:

Геращенко Ірина Володимирівна – народний депутат України (відсутня);

 

-              присутні на засіданні:

Грицак Василь Миколайович – народний депутат України.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1.       Проект Закону про документи, що посвідчують особу, її спеціальний статус та підтверджують громадянство України, реєстр. № 10036 від 10.02.2012 р., внесений народними депутатами України Коновалюком В.І., Мойсиком В.Р., Бережною І.Г.

2.       Проект Закону про документи України, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України, дають право на виїзд з України та вїзд в Україну, реєстр. № 10036-1 від 20.02.2012 р., внесений Кабінетом Міністрів України.

3.       Проект Постанови про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні, реєстр. № 10133 від 29.02.2012 р., внесений народним депутатом України Павленком Е.І.

4.       Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сімї, реєстр. № 9622 від 20.12.2011 р., внесений народними депутатами України Геращенко І.В., Ковалевською Ю.С., Кондратюк О.К., Бережною І.Г.

5.       Різне.

 

Перше та друге питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про проект Закону про документи, що посвідчують особу, її спеціальний статус та підтверджують громадянство України, реєстр. № 10036 від 10.02.2012 р., внесений народними депутатами України Коновалюком В.І., Мойсиком В.Р., Бережною І.Г., та проект Закону про документи України, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України, дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну, реєстр. № 10036-1 від 20.02.2012 р., внесений Кабінетом Міністрів України.

УХВАЛИЛИ:

1.       Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про документи, що посвідчують особу, її спеціальний статус та підтверджують громадянство України, реєстр. № 10036 від 10.02.2012 р., внесений народними депутатами України Коновалюком В.І., Мойсиком В.Р., Бережною І.Г., включити до порядку денного сесії та прийняти за основу.

2.       Співдоповідачем з цього питання визначити народного депутата України, Першого заступника Голови Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Тарана Віктора Васильовича.

Результати голосування:

«за» - 6.

 

Третє питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про проект Постанови про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні, реєстр. № 10133 від 29.02.2012 р., внесений народним депутатом України Павленком Е.І.

УХВАЛИЛИ:

1.       Рекомендувати Верховній Раді України проект Постанови про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні, реєстр. № 10133 від 29.02.2012 р., внесений народним депутатом України Павленком Е.І., прийняти в цілому.

2.       Співдоповідачем з цього питання визначити народного депутата України, Голову підкомітету з питань прав людини Павленка Едуарда Івановича.

Таке рішення було підтримано усіма присутніми на засіданні членами  Комітету.

 

Четверте питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сімї, реєстр. № 9622 від 20.12.2011 р., внесений народними депутатами України Геращенко І.В., Ковалевською Ю.С., Кондратюк О.К., Бережною І.Г.

УХВАЛИЛИ:

1.       Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім’ї, реєстр. № 9622 від 20.12.2011 р., внесений народними депутатами України Геращенко І.В., Ковалевською Ю.С., Кондратюк О.К., Бережною І.Г., прийняти за основу.

2.       Висновок з цього питання надіслати до Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, визначеного головним з підготовки даного законопроекту на розгляд Верховної Ради України. 

Таке рішення було підтримано усіма присутніми на засіданні членами  Комітету.

 

 

 

 

Голова Комітету                                                                     Зарубінський О.О.

 

 

Секретар засідання                                                                Бондаренко О.Ф.