17 червня 2011, 12:15

Протокол засідання Комітету від 18.05.11 р.

ПРОТОКОЛ № 53

засідання Комітету Верховної Ради України

 з питань прав людини, національних меншин

і міжнаціональних відносин

 

                                                                                            18 травня 2011 року

                                                                                            15.00

 

 

 

ГОЛОВУЄ: Голова Комітету Зарубінський О.О.

Секретарем засідання обрано одноголосно Храпова С.А.;

ПРИСУТНІ:

народні депутати України - Гнаткевич Ю.В., Павленко Е.І., Таран В.В., Храпов С.А., (відсутні - Бондаренко О.Ф., Джемілєв М., Попеску І.В.);

працівники секретаріату Комітету - Сімон В.П., Чигрин А.В.,   Бузницький Ю.В., Надточій Л.І., Пантєлєєва О.О., Теплюк В.С.

 

ЗАПРОШЕНІ :

-          на розгляд першого питання:

Парубій Андрій Володимирович -  народний депутат України;

-         на розгляд другого питання:

Фельдман Олександр Борисович - народний депутат України (відсутній);

-         на розгляд третього питання:

Кармазін Юрій Анатолійович – народний депутат України (відсутній).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1.       Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» (щодо приведення норм національного законодавства у відповідність до європейських стандартів), реєстр. № 8090 від 08.02.2011 р., внесений народними депутатами України Парубієм А.В., Григорович Л.С.

2.       Проект Закону про невідкладну евакуацію громадян України з інших держав у випадку виникнення в них надзвичайних ситуацій, реєстр.        № 8123 від 17.02.2011 р., внесений народними депутатами України  Фельдманом О.Б., Гейманом О.А.

3.       Проект Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального кодексів України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення порядку організації і проведення масових заходів та масові заворушення), реєстр. № 8033 від 31.01.2011 р., внесений народним депутатом України Кармазіним Ю.А.

 

Перше питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» (щодо приведення норм національного законодавства у відповідність до європейських стандартів), реєстр. № 8090 від 08.02.2011 р., внесений народними депутатами України Парубієм А.В., Григорович Л.С.

УХВАЛИЛИ:

1.       Рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» (щодо приведення норм національного законодавства у відповідність до європейських стандартів), реєстр. № 8090 від 08.02.2011 р., внесений народними депутатами України Парубієм А.В., Григорович Л.С., прийняти за основу.

2.       Співдоповідачем з цього питання визначити народного депутата України, Голову підкомітету з питань жертв політичних репресій, етнополітики, упередження національних конфліктів, біженців, міграції та у зв’язках з українцями, які проживають за кордоном Гнаткевича Юрія Васильовича.

Таке рішення було підтримано усіма присутніми на засіданні членами  Комітету.

 

Друге  питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про проект Закону про невідкладну евакуацію громадян України з інших держав у випадку виникнення в них надзвичайних ситуацій, реєстр. № 8123 від 17.02.2011 р., внесений народними депутатами України  Фельдманом О.Б., Гейманом О.А.

          УХВАЛИЛИ:

Зняти з розгляду порядку денного засідання Комітету проект Закону про невідкладну евакуацію громадян України з інших держав у випадку виникнення в них надзвичайних ситуацій, реєстр. № 8123 від 17.02.2011 р., внесений народними депутатами України  Фельдманом О.Б., Гейманом О.А.

Таке рішення було підтримано усіма присутніми на засіданні членами  Комітету.

 

Третє  питання порядку денного:

СЛУХАЛИ: Голову Комітету Зарубінського О.О. про проект Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального кодексів України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення порядку організації і проведення масових заходів та масові заворушення), реєстр. № 8033 від 31.01.2011 р., внесеного народним депутатом України Кармазіним Ю.А.

УХВАЛИЛИ:

Пропозиції до проекту Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального кодексів України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення порядку організації і проведення масових заходів та масові заворушення), реєстр.          № 8033 від 31.01.2011 р., внесеного народним депутатом України       Кармазіним Ю.А., надіслати до Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, визначеного головним з підготовки даного законопроекту на розгляд Верховної Ради України. 

Таке рішення було підтримано усіма присутніми на засіданні членами  Комітету.

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                                         Зарубінський О.О.

 

 

Секретар засідання                                                                    Храпов С.А.