Засідання Комітету 2 травня 2024 р.

Опубліковано 02 травня 2024, о 14:28
 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.   Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, реєстр. № 11122 від 25.03.2024, поданий Кабінетом Міністрів України.
2.   Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту прав і свобод людини і громадянина під час примусового виконання рішень, реєстр. № 10389 від 03.01.2024, поданий Кабінетом Міністрів України.
3.   Про стан виконання Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України положень Закону України «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей» (в рамках здійснення контрольної функції).
4.   Про спеціальну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини «Про стан справ щодо недопущення в Україні катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання в 2023 році».

Аудіозапис засідання:

Відеозапис засідання:
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку