Засідання Комітету 2 квітня 2024 р.

Опубліковано 02 квітня 2024, о 12:15
 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.       Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації прав внутрішньо переміщених осіб, реєстр. № 10405 від 12.01.2024, поданий народними депутатами України Морозом В.В. та Гнатенком В.С.

 

2.       Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення правового статусу осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та створення умов функціонування Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, реєстр. № 10442 від 29.01.2024, поданий народним депутатом України Медяником В.А. та іншими народними депутатами України.


3.       Проект Закону України про внесення змін до статті 307 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за збут неповнолітнім особам наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, реєстр. № 11113 від 25.03.2024, поданий народним депутатом України Бурмічем А.П. та іншими народними депутатами України.

 

4.       Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" щодо врегулювання деяких питань виплати допомоги по безробіттю внутрішньо переміщеним особам передпенсійного віку (за рік до досягнення відповідного віку) за відсутності підтверджуючих документів наявності страхового стажу у період дії воєнного стану в Україні, реєстр. № 11129 від 26.03.2024, поданий народними депутатами України Лукашевим О.А. та Ковальовим О.І.

 

5.       Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України" щодо розширення переліку категорій осіб, які мають право на отримання компенсації за пошкоджене майно, реєстр. № 11085 від 14.03.2024, поданий народним депутатом України Гнатенком В.С. та іншими народними депутатами України.


Аудіозапис засідання:

Відеозапис засідання:


Повернутись до списку публікацій

Версія для друку