Головна > Документи > Засідання Комітету
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
02 червня 2021, 18:11

Засідання Комітету 2 червня 2021 р.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо забезпечення виплати пенсій та соціальної допомоги, реєстр. № 4014, поданий народним депутатом України Тимошенко Ю.В. та іншими народними депутатами України.

2.  Про включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України проекту Закону про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні, реєстр. № 5463, поданого народними депутатами України Крячком М.В., Лубінцем Д.В. та іншими народними депутатами України.

2.1. Про включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України проекту Закону про свободу пересування, вільний вибір місця проживання та доступ до електронних послуг з реєстрації місця проживання в Україні, реєстр. № 5463-1, поданого народними депутатами України Устіновою О.Ю., Геращенко І.В. та іншими народними депутатами України.

3.  Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до міжнародного співтовариства у зв’язку із незаконною підготовкою виборів у Державну Думу Російської Федерації у тимчасово окупованій АР Крим та Севастополі та з залученням до голосування громадян України з окупованої частині Донецької та Луганської областей, реєстр. № 5497, поданий народним депутатом України Гончаренком О.О.

4.  Проект Закону про основи національного спротиву, реєстр. № 5557, поданий Президентом України та визначений ним як невідкладний для позачергового розгляду Верховною Радою України.

5.   Про підсумки моніторингових візитів щодо вивчення стану забезпечення прав національних меншин у місцях їх компактного проживання.
6.   Про звернення міжфракційного депутатського об’єднання «За захист прав захисників України» щодо розгляду прецедент внесення до санкційного списку учасників бойових дій, бійців добровольчого батальйону імені Шейха Мансура.

7.   Різне.

Аудіозапис засідання:

Відеозапис засідання: