Головна > Документи > Засідання Комітету
25 січня 14:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 січня 14:21
Відбулось засідання Комітету докладніше
13 грудня 16:02
Комітет вітає прийняття Парламентом Закону України про національні меншини (спільноти) України докладніше
09 грудня 09:38
Перший заступник голови Комітету Максим Ткаченко: «Українці – вільні духом люди. Вони, як ніколи, готові відстоювати і виборювати свої права і свободи» докладніше
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
06 квітня 2021, 17:36

Засідання Комітету 6 квітня 2021 р.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.   Проект Постанови про невідкладні заходи для припинення практики політично вмотивованих переслідувань громадян України, реєстр. № 5100, внесений народними депутатами України Порошенком П.О., Геращенко І.В., Герасимовим А.В. та іншими народними депутатами України.

2.   Про доцільність включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України проекту Закону про запобігання та протидію антисемітизму в Україні, реєстр. № 5109, внесений народним депутатом України Бужанським М.А. та іншими народними депутатами України.

3.   Про доцільність включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою" щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з окремих територій Польської Республіки, реєстр. № 5188, внесений народним депутатом України Фединою С.Р. та іншими народними депутатами України.

4.  Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування військовим збором осіб, які проживають на лінії зіткнення),  реєстр. №  2118,  внесений  народними депутатами України Гриб В.О., Новинським В.В., Шпеновим Д.Ю., Яковенком Є. Г., Ковальовим О.І.

5.   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" для відновлення законних прав і свобод громадян щодо управління власним майном та отримання кредитних послуг, реєстр. № 5199, внесений народним депутатом України Єфімовим М.В. та іншими народними депутатами України.

6.    Проект Закону про внесення змін до Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації, реєстр. № 4110, внесений Кабінетом Міністрів України.

7.    Про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні.

8.    Різне.

Аудіозапис засідання:

Відеозапис засідання: