Головна > Документи > Засідання Комітету
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
17 червня 2020, 17:25

Засідання Комітету 17 червня 2020 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо умов розгляду звернень, реєстр. № 2480, внесений народними депутатами України Третьяковою Г.М., Безгіним В.Ю., Струневичем В.О., Арсенюком О.О., Гривком С.Д.

1.2  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо приведення його норм у відповідність до рішення Конституційного Суду України від 11 жовтня 2018 року № 8-р/2018, реєстр. № 2480-1, внесений народними депутатами України Королевською Н.Ю., Солодом Ю.В., Бортом В.П., Гнатенком В.С., Христенком Ф.В.

2. Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про Державну прикордонну службу України" щодо отримання інформації про осіб, які перетинали державний кордон України, реєстр. № 3555,  внесений  Кабінетом Міністрів України.

 

3.  Проект Закону України про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (щодо стимулювання погашення недоїмки платниками єдиного внеску, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території Донецької та Луганської областей, підконтрольній українській владі)», реєстр. № 2107, внесений народними депутатами України     Шаховим С.В., Вельможним С.А., Суховим О.С.

 

4.  Про направлення відповідно до статті 93 Регламенту Верховної Ради України до Кабінету Міністрів  України  проекту Закону України Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо щомісячної адресної допомоги., (реєстр. № 2297 від 22.10.2019 р.), для надання  висновку щодо доцільності та фінансово-економічних можливостей його запровадження.

5. Про зрив Державною судовою адміністрацією України процесу запровадження системи електронного судочинства, обмеження доступу громадян до правосуддя.

6. Різне.

Аудіозапис засідання:

Відеотрансляція засідання: