Головна > Документи > Засідання Комітету
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
03 листопада 13:05
Відбулось засідання Комітету докладніше
19 жовтня 18:19
Заява членів Комітету щодо необхідності визнання російської федерації спонсором тероризму та створення спеціального трибуналу з розслідування злочинів російської агресії докладніше
18 жовтня 19:19
Прийнято за основу урядовий законопроект про внесення змін до законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України докладніше
17 жовтня 13:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
03 листопада 2016, 11:31

Засідання Комітету 3 листопада 2016 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.1.    Проект Закону про захист прав осіб, які проходять опитування (дослідження) на поліграфі, реєстр. № 4094, внесений народним депутатом України Тетеруком А.А.
1.2.    Проект Закону про поліграфологічну діяльність, реєстр. № 4094-1, внесений народним депутатом України Журжієм А.В.
2.       Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергового забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, реєстр. № 4290, внесений народним депутатом    Левченком Ю.В.
3.      
Про проведення комітетських слухань на тему: «Стан банківської системи України та невідкладні заходи щодо захисту прав споживачів фінансових послуг України».
4.       Про проект рішення Комітету з питання: «Заслуховування інформації Міністерства освіти і науки України щодо забезпечення особам, які належать до національних меншин права на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних закладах освіти в умовах запровадження реформи освіти».