Головна > Документи > Засідання Комітету
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
11 листопада 2015, 12:54

Засідання Комітету 11 листопада 2015 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.       Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про громадянство України" (щодо встановлення спрощеного порядку прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України), реєстр. № 2847 (друге читання).
2.       Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про закордонних українців" (щодо набуття статусу неповнолітніми), реєстр. № 3029, внесений народними депутатами України Дзюбликом П.В., Мацолою Р.М., Кривенком В.В.
3.       Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення кваліфікації злочинів з ознаками національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі, реєстр. № 2314а, внесений народним депутатом України Дмитренком О.М.
4.       Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення державного контролю за дотриманням права на доступ до публічної інформації, захист персональних даних та звернення громадян, реєстр. № 2043а, внесений народними депутатами України Сюмар В.П., Соболєвим Є.В., Гопко Г.М., Кривенком В.М., Заліщук С.П., Найємом М.М., Лещенком С.А.
5.       Заслуховування інформації Міністерства культури України щодо інституційного забезпечення прав національних меншин у ході децентралізації та міжрегіонального співробітництва.
6.       Про звернення народного депутата України, Голови постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Ар’єва В.І. щодо підготовки та внесення до Верховної Ради законопроекту спрямованого на врегулювання питання зниклих безвісті осіб відповідно до Резолюції ПАРЕ 2067 (2015) «Зниклі особи під час конфлікту в Україні».
7.       Різне.