Головна > Документи > Засідання Комітету
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
17 червня 2015, 11:45

Засідання Комітету 17 червня 2015 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.       Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, реєстр. № 2166 (друге читання).
2.       Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визначення дати початку тимчасової окупації, реєстр. № 2954, внесений Кабінетом Міністрів України.
3.       Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо посилення контролю за переміщенням осіб та вантажів (товарів) через тимчасово окуповану територію), реєстр. № 2004а, внесений народними депутатами України Лапіним І.О., Левусом А.М., Висоцьким С.В., Тимошенком Ю.В., Мосійчуком І.В., Лубінцем Д.В., Парубієм А.В., Матківським Б.М., Антонищаком А.Ф., Гаврилюком М.В., Соляром В.М., Величковичем М.Р., Медуницею О.В., Бондарем М.Л.
4.       Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо приватних домашніх робітників та місцевого персоналу іноземних диппредставництв), реєстр. № 2952, внесений Кабінетом Міністрів України.
5.       Проект Закону про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про захист персональних даних" (щодо удосконалення системи захисту персональних даних), реєстр. № 2959, внесений народним депутатом України Тетеруком А.А.
6.       Заслуховування інформації Міністерства культури України щодо інституційного забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері міжетнічних відносин та захисту прав національних меншин України.

7.       Про звернення Національного агентства України з питань державної служби щодо визначення представника Комітету для участі у роботі Міжвідомчої робочої групи з питань оптимізації системи центральних органів виконавчої влади.

8.       Різне.