Головна > Документи > Засідання Комітету
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
13 травня 2015, 16:22

Засідання Комітету 13 травня 2015 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.       Заслуховування інформації Служби безпеки України щодо справи івано-франківського блогера Руслана Коцаби. 

2.       Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції, реєстр. № 2299 (друге читання).

3.       Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо спрощення порядку прийняття до громадянства України окремих категорій осіб), реєстр. № 1901 (друге читання).

4.       Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження мирних зібрань громадян на території проведення антитерористичної операції, реєстр. № 2073, внесений народними депутатами Ляшком О.В., Вовком В.І., Лозовим А.С., Кириченком О.М.,    Скуратовським С.І., Чижмарем Ю.В., Поповим І.В.

5.       Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо прав Героїв України та ветеранів війни, реєстр. № 2428, внесений народним депутатом України Ярошем Д.А.

6.       Про пропозиції органів виконавчої влади до Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Роль, значення та вплив громадянського суспільства на формування етнонаціональної політики єдності в Україні».

7.       Різне.