Головна > Документи > Засідання Комітету
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
03 листопада 13:05
Відбулось засідання Комітету докладніше
19 жовтня 18:19
Заява членів Комітету щодо необхідності визнання російської федерації спонсором тероризму та створення спеціального трибуналу з розслідування злочинів російської агресії докладніше
18 жовтня 19:19
Прийнято за основу урядовий законопроект про внесення змін до законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України докладніше
17 жовтня 13:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 квітня 2017, 10:07

Засідання Комітету 4 квітня 2017 р.

 
Порядок денний

1.

1.1) Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо реалізації права змінити громадянство, реєстр. № 6175, внесений Президентом України і визначений як невідкладний.

 

1.2) Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо заборони мати громадянство іншої держави особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та врегулювання деяких аспектів порядку зміни громадянства, реєстр. № 6175-1, внесений народними депутатами України Вілкулом О.Ю., Бойком Ю.А.

 

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких положень під час виконання міжнародних договорів України про реадмісію, реєстр. № 5344, внесений народними депутатами України Пацканом В.В., Логвинським Г.В., Мацолою  Р.М. та іншими народними депутатами.

 

 

3. Про визначення представників Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин  і міжнаціональних відносин для участі у Національному семінарі щодо ролі національних парламентів у реалізації стандартів Європейської конвенції з прав людини, який відбудеться у м. Страсбург, 20-21 квітня 2017 року.

 

4. Про участь членів Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин  і міжнаціональних відносин у спільній зустрічі з доповідачем Комітету з питань міграції, біженців та переміщених осіб Е.Ваерйкісом.