Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

24 квітня 2015, 15:03

Голова Комітету зустрівся з Директором БДІПЛ

Сьогодні Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря провів зустріч з Директором Бюро ОБСЄ з Демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) Міхаелем Лінком. 

Сторони обговорили ситуацію з правами людини в Україні, зосередившись на питаннях дотримання прав і свобод громадян України, які залишилися в Криму і на окупованій частині Донбасу, та внутрішньо переміщених осіб.

У цьому зв'язку Григорій Немиря та Міхаель Лінк обговорили співпрацю між Місією та Комітетом, зокрема стосовно моніторингу ситуації з правами людини у Криму і на Сході України та інших регіонах України.

"Ваша допомога є надзвичайно важливою для нас. Для оцінки ситуації нам потрібні факти, а не чутки",- наголосив Директор БДІПЛ.

Григорій Немиря наголосив на важливості дотримання прав і свобод людини у цих регіонах України, підкресливши, що "дотримання цих основоположних свобод не повинно відходити на другий план через міркування безпеки".

Сторони також домовилися про співпрацю між Комітетом та БДІПЛ щодо підготовки  плану з імплементації Національної стратегії з прав людини.

Йшлося також про роль громадянського суспільства в розбудові демократії в Україні. У цьому зв'язку  Міхаель Лінк наголосив на важливості залучення громадянського суспільства як учасника та активного гравця у просуванні демократичних перетворень та моніторингу, дотримання і захисту прав людини.

Крім того, сторони обговорили можливість спостереження місії БДІПЛ за проведенням місцевих виборів в Україні, які мають відбутися наприкінці цього року.