Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

24 липня 2015, 14:44

Голова Комітету зустрівся з Головою Комітету Європарламенту

Сьогодні, Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Головою Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах Елмаром Броком.

 Сторони обговорили проблемні питання дотримання мінських домовленостей, ситуацію на Сході України та в Криму, приділивши особливу увагу питанням, пов‘язаним з внутрішньо переміщеними особами.

 У цьому зв‘язку Григорій Немиря наголосив на важливості дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які залишилися в Криму та на окупованій частині Донбасу.

 Крім того, сторони підкреслили важливість ролі Німеччини у врегулюванні конфлікту в нашій державі, зокрема з огляду на майбутнє головування в ОБСЄ.

 Нагадаємо, що Елмар Брок відвідує Україну у складі делегації Європарламенту для проведення консультацій щодо ситуації в Україні.