Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

10 лютого 2016, 14:32

Голова Комітету зустрівся з предстаником УВКБ ООН

Сьогодні Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч із Заступником уповноваженого представника Верховного Комісара ООН у справах біженців Ванно Нупек.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, окремо зупинившись  на проблемах забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

"Питання забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб - це не одна із проблем, це надзвичайна проблема в Україні, яка потребує нашої постійної уваги. Зараз тільки офіційно в Україні вже зареєстровано 1,7 мільйони таких осіб і їхня кількість постійно збільшується", - сказав Григорій Немиря.

Ванно Нупек повідомив про зусилля УВКБ ООН у цій сфері та поінформував про підсумковий звіт організації "Основні проблеми у галузі захисту прав та рекомендації Управління Верховного комісара ООН у справах біженців щодо ситуації в Україні".

Йшлося також про підготовку до запланованих на 17 лютого парламентських слухань на тему: "Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції".

 

FullSizeRender