Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

11 лютого 2016, 14:31

Голова Комітету зустрівся з представниками Консультативної місії ЄС (EUAM)

Сьогодні Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з представниками Консультативної місії ЄС (EUAM)  Маурою Моранді (Maura Morandi), радником з питань прав людини і меншин, Даче Лукумієте (Dace Lukumiete), радником з питань громадянського суспільства, Олександрою Зуб, співробітником з питань громадянського суспільства.

         Сторони обговорили ситуацію в Україні, окремо зупинившись на проблемах забезпечення прав і свобод громадян України.

У цьому зв'язку Маура Моранді поінформувала Григорія Немирю про роботу місії в Україні, включаючи співробітництво з органами влади та громадськими організаціями, зроблені пропозиції та результати.

         Співрозмовники також обговорили зареєстровані у Верховній Раді альтернативні законопроекти про мирні зібранняГригорій Немиря наголосив, що до розгляду цього законодавства парламентом потрібні висновки Венеціанської Комісії та запропонував місії провести спільний круглий стіл у Комітеті для обговорення цього питання.

         У свою чергу Маура Моранді  підкреслила, що "законодавче регулювання у цій сфері сприятиме демократичному розвитку України".

         Йшлося     також     про    підготовку    до    запланованих    на    17 лютого 

парламентських слухань на тему: "Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції".

 

             FullSizeRender

 

 

 

      FullSizeRender (00000002)