Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

24 травня 2016, 14:24

Голова Комітету зустрівся з Комісаром Ради Європи з прав людини

Сьогодні у Страсбурзі Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Комісаром Ради Європи з прав людини Нілсом Муйжнієксом.

Сторони обговорили проект Ради Європи щодо захисту прав і свобод внутрішніх переселенців в нашій державі та співпрацю щодо його виконання: зокрема у законодавчій сфері, координацію, обмін інформацією та питання пов'язані з інтеграцією внутрішньо переміщених осіб.

"Наш обов'язок - забезпечити права і свободи внутрішніх переселенців. Це наші громадяни, громадяни України"- підкреслив Григорій Немиря.

У цьому зв'язку він наголосив на важливості усунення протиріч у законодавстві щодо внутрішньо переміщених осіб, на забезпеченні можливості для цих громадян України брати участь у виборах та на необхідності розповсюдження інформації щодо проблем у цій сфері та шляхів їх вирішення. 

Крім того, Григорій Немиря та Нілс Муйжнієкс взяли участь у дискусії в рамках проекту Ради Європи "Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні"

Нагадаємо, що 24-25 травня у Страсбурзі  Голова Комітету Верховної Ради  України з прав людини Григорій Немиря бере участь у зустрічі високого рівня «Внутрішнє Переміщення в Україні: Подальші Кроки», організованій Радою Європи.