Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

15 червня 2016, 11:08

Голова Комітету зустрівся з високопосадовцем Бундестагу

Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч із заступником Голови Комітету у закордонних справах Бундестагу (Німеччина) Францом Тьоннесом.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема питання, пов'язані з агресією Росії проти нашої держави,  та  дотримання прав і свобод людини в нашій державі, зокрема у Криму та на окупованій частині території Донбасу.

У цьому зв'язку Григорій Немиря поінформував свого співрозмовника про ситуацію з дотриманням прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, звернувши увагу на порушення Уряду у цій сфері, зокрема нещодавне ухвалення постанови 637, яка суперечить положенням Конституції та законодавству України.

"Замість захисту прав громадян України, Уряд їх порушує, ускладнюючи життя майже двох мільйонів наших громадян - внутрішніх переселенців, позбавляючи їх можливості отримувати пенсії, соціальні виплати, брати участь у виборах, тощо",- сказав він.

Крім того, Голова Комітету повідомив про результати розширеного виїзного засідання Комітету з прав людини розширене виїзне засідання Комітету, яке відбулося у Донецькій області з метою моніторингу дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції,  та аналізу практики застосування чинного законодавства з питань ВПО. Зокрема, про створення моніторингової групи у складі народних депутатів України з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції.

У зустрічі також взяв участь Керівник Фонду Фрідріха Еберта Маттес Бубе.