Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

06 липня 2016, 10:07

Голова Комітету зустрівся з Головою Офісу Ради Європи в Україні

Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч із новопризначеним Головою Офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом.

 

Сторони обговорили ситуацію, пов’язану із порушенням прав внутрішньо переміщених осіб та громадян, які проживають в зоні АТО і на тимчасово окупованій території, проблеми стосовно розробки нормативно-правової бази та виконання Плану дій з імплементації Національної стратегії з прав людини та  співпрацю між українською владою і установами Ради Європи.


Григорій Немиря привітав пана Енберга з новим етапом у кар’єрі у зв’язку з його призначенням Головою офісу Ради Європи в Україні, підкресливши, що ця організація є одним із основних партнерів щодо покращення ситуації із захистом прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в нашій державі. 

 

Зокрема, як зазначив Голова Комітету: «Україна посідає четверте місце після Ємену, Сирії й Іраку за кількістю переміщених осіб внаслідок конфліктів, що є вражаючим».


Мортен Енберг запевнив у підтримці нашої держави та наголосив, що Рада Європи і надалі буде допомагати Україні на її шляху до демократії та європейських цінностей.